Sekretny przepis na sernik p. Jadzi, pasje p. Emilii i inne ciekawe artykuły. Ukazał się nowy nr Gazety Studenckiej.

START:    15 czerwca 2018

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 8 czerwca 2018    10:07

Szanowni Państwo,

ukazał się 2 numer Gazety Studenckiej wydawanej i redagowanej przez członków Uniwersytetu III Wieku w Markach. W najnowszym numerze znajdziecie Państwo m.in.:  informacje o:

- spotkaniu z Komendantem Policji w Markach,

- zbiórce odzieży używanej w UTW w Markach,

- planowanej wycieczce do Łagiewnik i Łódzkich Radogoszczy,

- otwarciu Centrum Aktywności Zawodowej w Markach,

- możliwości oddania/zamiany używanego sprzętu domowego i ogrodniczego.

Dowiemy się jak pielęgnować skórę, znajdziemy przepis na przepyszny sernik z bitą śmietanką Pani Jadzi oraz przepis na nalewkę z czarnego bzu, a o swoich pasjach opowie nam Pani Emilia.

Gazeta do  pobrania TUTAJ

Zapraszamy do lektury!

Gazeta Studencka jest wydawana i redagowana przez Studentów UTW w Markach w ramach warsztatów dziennikarskich oraz w całości finansowana ze składek jej członków. Gazetę, bezpłatnie, można otrzymać w siedzibie Uniwersytetu przy Al. Marsz. J. Piłsudskiego 37 w Markach.

Galeria

zdjecie: 111891
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry