Bo fantazja jest od tego...

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 8 czerwca 2018    19:30

Ewa Chotomska gościem małych czytelników z Marek.

Autorka tekstów piosenek dla dzieci, popularna Ciotka Klotka z Tik-Taka, założycielka dziecięcego zespołu Fasolki, który w obchodzi właśnie 35-te urodziny, scenarzystka programów telewizyjnych dla dzieci: TIK-TAK, Domowe przedszkole, Młynek, Jedyneczka -  EWA CHOTOMSKA czyli CZŁOWIEK ORKIESTRA. Pełna humoru i wigoru nie pozwoliła się nudzić uczestnikom spotkania autorskiego w Bibliotece w Markach. A było ich sporo -70-tka dzieciaków śpiewała, zgadywała, recytowała, razem z naszym gościem. A było o literaturze, wielkich nazwiskach w poezji, zwierzakach, dobrych obyczajach  czyli o ...życiu, tej jaśniejszej jego stronie, w dodatku ubranej w rymy. Ewa Chotomska przez prawie godzinę podpisywała książki, które dzieci kupiły na pamiątkę tego radosnego przedpołudnia.

Galeria

zdjecie: 111914
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry