Trzy medale Mistrzostw Świata dla UKS Struga!

Michał Suchecki UKSStruga

 10 czerwca 2018    15:24

Słońce, plaża, palmy... ale przede wszystkim WARCABY! Czworo zawodników UKS Struga: Klaudia Adamczyk, Agata Orłów, Mateusz i Michał Muzaj mieli zaszczyt z orzełkiem na piersiach reprezentować Polskę na tegorocznych Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w warcabach klasycznych w Tureckim Izmirze. Występ udany! Trzy brązowe medale na szyjach naszych zawodników!

Klaudia Adamczyk zdobyła brąz w kategorii Juniorek do lat 16 w turnieju głównym (na długi czas) oraz brązowy medal w grze błyskawicznej. Brązowy medal wywalczył również Mateusz Muzaj w kategorii do lat 10 w grze błyskawicznej. Michał Muzaj był 4 w klasyfikacji turnieju głównego w kategorii do lat 10, a Agata Orłów 9 w kategorii dziewcząt do lat 13.

Turniej wzbogacił naszych zawodników o kolejne cenne doświadczenia. Grali z najlepszymi, obserwowali taktykę gry zawodników z Chin, Ukrainy, Rosji Turcji... Wiedzą jakie elementy gry są jeszcze do poprawy. Wiedzą na co poświęcić trzeba jeszcze wiele godzin pracy. Znają też swoje mocne strony. Dołożyli tym wyjazdem kolejną cegiełkę do budowy swojej sportowej formy.

Po 10 dniach wytężonej pracy, łez szczęścia, łez zawodu, zawartych nowych przyjaźni, pełni motywacji do dalszych treningów we wtorek 5 czerwca wrócili do kraju - by już kolejnego dnia w środę 6 czerwca o godzinie 9 rano wyruszyć w podróż do słonecznych nadmorskich Dąbek. Tam w koszulce klubowej reprezentują UKS Struga na Drużynowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Znów walczą o medale, znów analizują partię, zbierają doświadczenie popełnionych błędów... Może i tym razem będą sukcesy? Gorąco im tego życzymy. Śledzimy ich dalsze losy i trzymamy za nich kciuki. Niech pasja warcabowa dostarcza im przyjemności i satysfakcji a nam gorących sportowych wrażeń.

Agnieszka Ostrowska


Galeria

zdjecie: 111939
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry