NOC BIBLIOTEK - RZECZPOSPOCZYTA

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 12 czerwca 2018    15:14

To już trzecia taka noc, a właściwie wieczór...
9 czerwca do Biblioteki w Strudze zawitała dosyć liczna gromadka - ok 90 - dzieci i rodziców na NOC BIBLIOTEK. 
Zaczęliśmy od 18.00 spektaklem Pawła Piotrowicza i Urszuli Toczydłowskiej ze Studia Artystycznego "ARLEKIN". Autorska bajka pt.: "Zaginione szczęście" traktowała o dzielnej i dobrej królewnie, która wyruszyła w podróż po zaczarowanym lesie, żeby odnaleźć szczęście Taty - króla. Po bajkowym przedstawieniu - aktorzy zaprosili dzieciaki do wspólnej zabawy. Były krzyki, piski, skakanie, chusta animacyjna, a na wyciszenie ...skręcanie balonów.
Kto nie uczestniczył w zajęciach z aktorami miał do wyboru grę w nogę, planszówki, kolorowanki patriotyczne nawiązujące tematem do hasła tegorocznej Nocy Bibliotek przygotowane przez  malowanie buziek, podchody. Także rodzice aktywnie uczestniczyli w tej niecodziennej imprezie. Tatusiowie grali w piłkę, Mamy robiły fantastyczne owocowe szaszłyki, które rozeszły się w mgnieniu oka, "Mapa Marzeń" także w ich wykonaniu - życzymy, aby przynajmniej część się spełniła,  a  przy kawie i ciastku były rozmowy o książce i nie tylko...
Dziękujemy Nauczycielom Zespołu Szkół nr 2 w Markach za pomoc w przygotowaniach do Nocy Bibliotek :)
Za zakończenie uczestnicy otrzymali gadżety od Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha oraz okolicznościowe zakładki.

Galeria

zdjecie: 111983
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry