Warsztaty pn. Ciało Człowieka - Moje Ciało w Szkole Podstawowej Nr 1.

Arkadiusz Werelich SP1 PowiatWołomiński

 14 czerwca 2018    10:24

Wczoraj uczniowie klas pierwszych (1b, 1c) Szkoły Podstawowej Nr 1 w naszym mieście wzięli udział w warsztatach pn. "Ciało Człowieka - Moje Ciało".

Sądząc po zainteresowaniu dzieci i ich dociekliwości w zadawanych pytaniach można śmiało stwierdzić, że warsztaty były dla nich ciekawym doświadczeniem. Najważniejsze jednak było zadowolenie i zdobytą wiedzą, co z całą pewnością udało się dziś osiągnąć. Na zakończenie warsztatów uczniowie otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Bardzo dziękujemy Pani Marcie Siemińskiej (Anatomia Dla dzieci Kostek) za przeprowadzone warsztaty. To były bardzo ciekawe zajęcia, przeprowadzone na najwyższym poziomie!Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda się zorganizować podobne warsztaty dla kolejnych uczniów.

Organizatorem warsztatów było Stowarzyszenie Projekt Marki, a partnerami: Szkoła Podstawowa Nr 1 oraz Księgarnia ELPAT. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Galeria

zdjecie: 112023
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry