Strefa kibica w Markach

Tadeusz Markiewicz Marcovia UMMarki

 18 czerwca 2018    09:18

Wspólnie kibicujmy naszej reprezentacji!Tego w naszym mieście jeszcze nie było. Po raz pierwszy w historii ruszy Marecka Strefa Kibica.

- Pierwszy mecz Mistrzostw Świata w Rosji za nami, ale prawdziwe emocje dopiero przed nami.  Wszyscy wiemy, że w turnieju zagra w nasza reprezentacja. Kibicujmy jej wspólnie - zapraszam mieszkańców naszego miasta do strefy kibica, która zostanie przygotowania przy Wspólnej 12, na terenie miejskiego stadionu - napisał na FB burmistrz Jacek Orych.

Wstępnie zaplanowane są cztery spotkania: trzy mecze Polaków (19,24,28 VI) oraz finał turnieju (15 VII).

- Jeśli wyjdziemy z grupy (w co wierzę) postaramy się o kontynuację naszych spotkań - zaznacza burmistrz.

Główną atrakcją będzie emisja meczów Polaków na dużym ekranie. Dziećmi zajmą się animatorzy - będą: malowanie buziek, strefa dmuchańców i zajęcia piłkarskie na płycie boiska. Dla Pań są przygotowane leżaki. Fanów E-Sportu ucieszy informacja, że będzie działać konsola. Kibice będą mogli się posilić  w strefie gastronomicznej (bezalkoholowej).

- Zapraszamy na pół godziny przed rozpoczęciem każdego spotkania. Będzie to miejsce dla całych rodzin - podkreślają organizatorzy.

Galeria

zdjecie: 112072
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry