UWAGA KONKURS! Tatusiowie z dziećmi kredy w dłoń!

START:    24 czerwca 2018

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 21 czerwca 2018    12:00

Dzień Ojca już w najbliższą sobotę, dlatego postanowiłem/postanowiliśmy ogłosić szybki konkurs skierowany do tatusiów i ich dzieci! Nie ukrywam, że natchnienie przyszło w momencie, kiedy to wspólnie z synkiem tworzyliśmy rysunki kolorową kredą na kostce podwórka. Tematem malowideł był oczywiście rozgrywany obecnie Mundial w Rosji, a dokładnie hasło mające na celu dopingowanie naszych piłkarzy - "POLSKA DAWAJ!"

Zasady konkursu:

Tatusiowie stwórzcie wraz ze swoimi pociechami rysunek o tematyce nawiązującej do Mundialu w Rosji, a dokładnie do naszej reprezentacji i jej pobytu na Mundialu (pomysł po Waszej stronie). Technika wykonanego rysunku: kreda na kostce, betonie, itp. poziomej powierzchni.

Wyślijcie zabawne zdjęcie wykonanego przez Was rysunku (format .jpg) na aders: werelicharkadiusz@gmail.com, w terminie do pierwszego gwizdka meczu Polska - Kolumbia, w dniu 24.06.2018 r. W treści maila proszę podać autorów rysunku (tata i dzieci/dziecko). Miejsce zamieszkania: Marki.

Przesłane zdjęcia zostaną zamieszczone na Forum Mieszkańców Marek (Facebook) w poniedziałek 25.06.2018 r. Tego dnia odbędzie się głosowanie. Wygrywają trzy rysunki, które zdobędą największą liczbę tzw. "lajków".

We wtorek 26.06.2018 r. nagrody trafią do szczęśliwych zwycięzców! Osobiście dostarczę pod wskazany marecki adres zamieszkania.

1. Replika piłki nożnej firmy Adidas (rozmiar 5), którą rozgrywane są mecze na Mundialu w Rosji.

2. Ręcznik PZPN z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego oraz książka "NIEZBĘDNIK KIBICA MUNDIAL 2018"

3. Książka/album "ENCYKLOPEDIA PIŁKI NOŻNEJ"

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Projekt Marki

Partnerem Konkursu jest księgarnia EPLAT.

ZACHĘCAM DO ZABAWY!!!

Arkadiusz Werelich - prezes Stowarzyszenia Projekt Marki

KONKURS KREDA.jpg

Galeria

zdjecie: 112295
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry