Podwórko Talentów Nivea powędruje do Marek!

Paweł Pniewski

 22 czerwca 2018    12:22

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu całej mareckiej społeczności wywalczyliśmy Podwórko Talentów Nivea, które powstanie w tym roku przy ulicy Zygmuntowskiej w południowej części Marek. Na marecką lokalizację podczas trwania konkursu oddano łącznie 27.617 głosów, co dało nam ostatecznie 4 miejsce w końcowym  rankingu.

- Po raz kolejny udowodniliśmy, że w mieszkańcach Marek drzemie ogromny potencjał! Wspólnymi siłami wywalczyliśmy Podwórko Talentów Nivea!!! Dzięki pełnej mobilizacji podczas ostatnich dni głosowania udało nam się zająć 4 miejsce w ostatecznym rankingu. Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna, kto oddawał głosy na naszą lokalizację. To naprawdę budujące, gdy obserwowało się tak wielkie zaangażowanie dla wspólnej sprawy w całym mieście - napisał na portalu Facebook burmistrz Jacek Orych tuż po ogłoszeniu wyników.

Galeria

zdjecie: 112339
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry