Królestwo Króla Maciusia I - rozpoczęcie akcji Na weekend zostaję z rodziną w Markach

MOK Marki MOK

 25 czerwca 2018    17:06

8 lipca w godz. 14.00-18.00 w Parku Miejskim odbędzie się adresowane nie tylko do dzieci wydarzenie pod nazwą "Królestwo Króla Maciusia I". Dominującym elementem programu będzie przygotowany przez Hannę Mrozowską  "Labirynt Maciusia"-prawdziwy tor przeszkód dla dzieci, pełen niespodzianek, specjalnych zdań i strasznych przeszkód (łatwych do pokonania!). Na dzieci czeka też "Królewskie Miasteczko", karuzela, warsztaty i gry plenerowe, a na scenie  bajka na podstawie tekstu Janusza Korczaka przygotowana przez teatr Wariacja oraz koncerty dla dzieci i dorosłych w wykonaniu zespołów "Sonanto" i  "Wyspy Dobrej Nadziei". Zapraszamy dzieci i dorosłych mieszkańców.

PROGRAM SCENY PLENEROWEJ 15.00 BAJKOWY KONCERT DLA MAŁYCH I DUŻYCH, zespół SONANTO 16.00 KRÓLESTWO KRÓLA MACIUSIA I  w wykonaniu Teatru WARIACJA 17.00 koncert zespołu WYSPY DOBREJ NADZIEI

Galeria

zdjecie: 112488
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry