Akcja: PLAC ZABAW

Krzysztof Bychowski

 3 września 2009    10:10

W Markach pojawiła się kolejna inicjatywa społeczna. Grupa rodziców i osób, dla których ważne są potrzeby dzieci, przygotowała petycję do Burmistrza i Rady Miejskiej w sprawie budowy centralnego placu zabaw.
Uzasadnienie potrzeby budowy takiego placu jest proste ? w Markach, mimo dużej ilości dzieci nie ma ani jednego dużego i nowoczesnego placu zabaw. Istniejące place są nieatrakcyjne, zniszczone, niedostosowane do przepisów i przez to przede wszystkim niebezpieczne.
Nowy plac zabaw miałby być przeznaczony dla dzieci w różnym wielu i dawać możliwość prawdziwej aktywności fizycznej.
Prosimy mieszkańców, którzy zechcieliby wesprzeć akcję, do podpisywania petycji dostępnej w punktach handlowych i usługowych oraz niektórych przedszkolach i placówkach służby zdrowia na terenie Marek. Petycję można podpisać również elektronicznie na http://www.petycje.pl/4325 (tam również dostępna jest treść petycji).

Katarzyna Dwornikiewicz

Galeria

fot. 1
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry