W wakacje uczymy zasad ruchu drogowego

Paweł Pniewski UMMarki

 27 lipca 2018    14:14

Zapraszamy na mobilne miasteczko ruchu drogowego.

Wakacje w pełni. Słoneczna pogoda zachęca do wycieczek rowerowych, szczególnie, że na terenie Marek i nieopodal znajdują się wspaniałe trasy i urokliwe zakątki. Zanim wyruszymy w drogę warto zwrócić uwagę najmłodszym na konieczność odpowiedniego zachowania się na drodze.


Mareckie mobilne miasteczko ruchu drogowego dostępne jest dla każdego na terenie pałacyku Briggsów do 14 sierpnia od wtorku do soboty w godzinach 9:00 - 17:00. Korzystanie z miasteczka jest bezpłatne. Na miejscu dostępne są rowery do wypożyczenia. Nad sprawnym funkcjonowaniem miasteczka czuwa koordynator, który uczy dzieci zasad ruchu drogowego. Dzieci poniżej 7 roku życia mogą korzystać z miasteczka wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna.


W najbliższą sobotę (28 lipca) miasteczko będzie nieczynne z racji odbywającego się w Markach Memoriału Bercika. Szczegóły: http://www.marki.pl/www/zaproszenie-1798. Wyjątkowo z miasteczka będzie można skorzystać w niedzielę, 29 lipca, w godzinach 9:00 - 17:00.


Galeria

zdjecie: 113067
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry