Święta Liga Narodów

START:    15 sierpnia 2018

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 11 sierpnia 2018    15:05

Kolejne kraje włączają się do światowej Krucjaty Różańcowej za Ojczyzny, powstała Światowa Liga  Narodów.Zapraszamy do włączenia się w tę modlitwę.
Modlitewny szturm zaczynamy 15 sierpnia - Wniebowzięcie Matki Bożej, kończymy 7 października - Matki Bożej Różańcowej, w tym dniu w całej Polsce sprawowane będą Msze Święte za Ojczyznę i Marsze Różańcowe.

Intencją 54. dniowej modlitwy jest
"Z Maryją Królową Polski modlimy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu".

W parafiach byłaby to modlitwa za Ojczyznę cząstką różańca przed jedną Mszą Świętą, lub minimum 1 dziesiątek różańca przed każdą Mszą Świętą. Można podjąć modlitwę indywidualną w domach 1 dziesiątkiem różańca.

W Polsce będzie to z jednej strony zrealizowanie zeszłorocznego postanowienia
I Ogólnopolskiego Kongresu Różańcowego z Jasnej Góry o organizacji parafialnych procesji różańcowych w dniu 7 października a z drugiej strony będzie to doskonałe zawierzenie losów naszej Ojczyzny w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę  niepodległości.

Opracował Marek Kroczek za: http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/

Galeria

zdjecie: 113278
fot. 1
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry