Inauguracja Światowego Centrum Modlitwy w Niepokalanowie

START:    1 września 2018

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 11 sierpnia 2018    15:34

1 września w Niepokalanowie będzie miała miejsce Uroczysta Inauguracja Światowego Centrum Modlitwy o Pokój, którego częścią jest Kaplica Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu.To jedyne miejsce w Polsce i jedno z 12 na świecie należące do Gwiazd w Koronie Maryi Królowej Pokoju, Międzynarodowych Centrów Modlitwy o Pokój, błogosławionych przez Ojca Świętego.

Zapraszamy do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu.
Wyjazd o godzinie 6.30 sprzed Domu Katolickiego parafii Świętego Izydora /al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 93/. Mamy zarezerwowanych 50 miejsc w Sektorze "A".
Koszt uczestnictwa 25 zł.

Zapisy pod numerami telefonów: 508 072 883; 692 209 292; 503 385 959 oraz w parafiach: p.w. Świętego Izydora i p.w. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

Więcej o Światowym Centrum Modlitwy w Niepokalanowie można znaleźć na stronie: https://kaplica.niepokalanow.pl/

Marek Kroczek, Prezes Akcji Katolickiej Marki

Galeria

zdjecie: 113284
fot. 1
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry