Spotkanie z Papieżem Franciszkiem na Litwie

START:    22 września 2018

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 11 sierpnia 2018    16:16

Na Litwie trwają intensywne przygotowania do wizyty Ojca Świętego, gdzie Franciszek będzie pielgrzymował w dniach 22-23 września, dokładnie w 25. rocznicę historycznej wizyty św. Jana Pawła II.Pielgrzymce towarzyszy hasło: "Jezus Chrystus naszą nadzieją".

 
Akcja Katolicka organizuje wyjazd na to wydarzenie, którego kulminacją będzie Msza Święta celebrowana przez Ojca Świętego w Kownie, w Parku Santakos, w drugim dniu pielgrzymki. Papież będzie blisko nas, to niepowtarzalna okazja, by się z nim  zobaczyć.

Pierwszego dnia zwiedzimy Wilno z przewodnikiem. Zobaczymy m.in.: Cmentarz na Rossie,  Kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu, Wzgórze Trzech Krzyży, Plac Katedralny, Pałac Prezydencki, budynek Uniwersytetu Wileńskiego, Kościół św. Ducha. By uczcić 100 - lecie odzyskania przez Polskę niepodległości zwiedzimy ulubione miejsce letnich wakacji Marszałka Józefa Piłsudskiego w Pikuliszkach.

Program do pobrania

Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

Marek Kroczek, Prezes Akcji Katolickiej Marki
(fot. neneo / Shutterstock.com)


 

 

 

Galeria

zdjecie: 113289
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry