MMM 2018 - ostatni dzwonek!

Mikołaj Szczepanowski

 31 sierpnia 2018    07:21

Mała Mila wystartuje już w najbliższą niedzielę! Jeśli chcecie się jeszcze zapisać to jest to ostatni dzwonek! Od jutra rośnie opłata startowa (25 zł) i możliwe będą tylko zapisy stacjonarne (w Karczmie u Bociana w sobotę lub w Biurze Zawodów na linii startu w niedzielę od 15.30 - warto przyjść wcześniej!)

 Zapraszamy na naszego fanpage na portalu Facebook po najświeższą porcję informacji o biegu!


SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O ZAPISACH TUTAJ: http://www.marki.net.pl/9-mala-mila-marecka-113238


MedalNagrody
W tym roku postawiliśmy na "audiotrofea". Do tego karnety i treningi personalne od Gravitan Targówek oraz sporo ciekawych akcesoriów i publikacji od naszych partnerów.


Wiecie mniej więcej czego możecie się po nas spodziewać, postaramy się w najbliższych dniach "sprawiedliwie" rozrządzić nagrodami po poszczególnych kategoriach: OPEN, U18, U13 jak zawsze kobiet i mężczyzn.
Do tego drużynówka (Puchar Wspólnoty!) i coś dla najszybszych mieszkańców Marek!
I pamiętajcie - nagrody za zwycięstwo nie dublują się (nie dotyczy drużynówki).
Jeśli zawodnik wygra dwie klasyfikacje (np. OPEN i U18) to otrzyma nagrodę z tej wyższej, a nagroda z kategorii niżej przypadnie kolejnej osobie z niższej kategorii.
Jeśli najszybszym lub najszybszą okaże się mieszkaniec Marek - będzie mógł/a wybrać czy woli nagrodę z klasyfikacji OPEN czy dla Markowianina (w tym roku będą różne, ale o porównywalnej wartości).
Galeria

zdjecie: 113844
fot. 1
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry