Coroczne spotkanie z mieszkańcami Marek - okręg wyborczy nr 18. Zapraszam. Tomasz Paciorek.

START:    14 września 2018

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 4 września 2018    14:00

Szanowni Państwo

w wyborach samorządowych w listopadzie 2014 r., z ramienia Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA", uzyskałem mandat radnego miasta Marki w okręgu wyborczym nr 18. Dotyczy to ulic: Al. Marsz. J. Piłsudskiego strona nieparzysta nr 79-101 (od rzeki Długiej do ul. Słonecznej), ul. Bandurskiego, ul. B. Chrobrego, ul. H. Hoovera, ul. Okólnej strona parzysta nr 16 - 28A, strona nieparzysta 25C - 41 (od rzeki Długiej do ul. Promiennej), ul. Rejtana i ul. Ustronie. Niespełna miesiąc później Rada Miasta Marki powierzyła mi zaszczytną, ale i również odpowiedzialną funkcję Przewodniczącego Rady Miasta Marki.

Starając się wykonywać powierzony mi mandat godnie i z należytą starannością zapraszam Państwa bardzo serdecznie na coroczne, sprawozdawcze spotkanie z działalności radnego - ostatnie w tej kadencji, które połączone będzie z przyjęciem od Państwa propozycji wniosków do projektu budżetu miasta Marki na 2019 r. Spotkanie odbędzie się w dniu

14 września 2018 r. w piątek o godz. 18.30 w Pałacyku Briggsów przy Al. Marsz. J. Piłsudskiego 96.

Celem spotkania będzie:

  1. Podsumowanie działalności radnego w kadencji 2014-2018.
  2. Przyjęcie propozycji wniosków do projektu budżetu na 2019 r. - dyskusja.
  3. Wybory samorządowe 2018.
  4. Interpelacje i zapytania do radnego.
  5. Sprawy różne.
  6. Zakończenie spotkania.

Jeśli ktoś z Państwa w tym terminie nie dysponuje czasem, a ma wnioski dotyczące okręgu nr 18 to zachęcam do kontaktu mailowego: radny.paciorek@marki.pl lub telefonicznego 501 550 416.

Z wyrazami szacunku

Radny Miasta Marki

Tomasz Paciorek

Galeria

zdjecie: 113898
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry