Górka saneczkowa oraz więcej koszy na śmieci w Markach? To możliwe! Wystarczy zagłosować!

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 5 września 2018    12:53

W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Markach wychodzę z projektem, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mareckich dzieci i młodzieży, a może również ich rodziców. Chodzi o stworzenie w na terenie naszego miasta Mareckiej Górki Saneczkowej, która będzie w okresie zimowym doskonałym miejscem do rekreacji i zabawy.

Kolejny projekt, którego jestem współautorem, a który to złożyliśmy wspólnie z Magdaleną Leszczyńską, Konradem Królem, Jarosławem Ratajczykiem oraz Ewą Fabiszewską to Czyste Marki, czyli montaż koszy na śmieci oraz ekostacji dla psów na terenie naszego miasta.

Liczę na to, że zgłoszone projekty spotkają się z sympatią i aprobatą Mieszkańców Marek, a licznie oddane głosy w głosowaniu, które odbędzie się w dniach 15-30.09.2018 r. pozwoli na wdrożenie ich w życie w 2019 roku.

BO

Galeria

zdjecie: 114027
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry