Obrazki z kamery

Andrzej Inglot

 4 września 2009    18:05

Marki zakorkowane. Niby dzień jak co dzień. Ale dzisiaj zakorkowana była też Mała Obwodnica Marecka. Tak się jechało rano pomiędzy 7.00 a 8.00 ulicą Okólną.Kolumna samochodów porusza się powoli ale spokojnie. Spieszący się kierowcy wzbudzają współczucie. Każdy z nas wie jak to jest kiedy się chce sikać.Z przeciwka pojawia się samochód.Zmieścił się swobodnie. Jeszcze dużo luzu zostało.Chwila spokoju. Robi się trochę nudno.Coś się zaczyna wreszcie dziać. Jadą sobie spokojne na "czołowe".Ten z przeciwka miał jednak mocniejsze nerwy. "Biały" kierowca złamał się i uciekł w prawo. "Ciemny" walczy nadal."Ciemny" uciekł w lewo, ale nadjechał kolejny zawodnik. Ten chyba nie ustąpi.Koniec zabawy. Jednak wszyscy ustąpili kierowcy z przeciwka.Ale jeszcze nie koniec zabawy. Robi się znowu weselej.I znowu powtórka z rozrywki.Taka ciężarówka to "małe piwo". Żeby tak jakiś TIR się pojawił.Z TIR-em to byłaby zabawa.Popisowy numer. Jednak Lanos to dobra maszyna.Patrz narodzie. Z Lanosem żaden manewr nie jest straszny.Ten nie mógł być gorszy od Lanosa.A ten nie mógł być gorszy od nich obu.

Mimo groźnie wyglądających sytuacji, nie było nawet małej stłuczki. A to zadaje kłam twierdzeniom, że jak pada to umiejętność kierowania pojazdem u 99% ludności spada do zera.

Andrzej Inglot

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry