IZZI LINGO EXPRESS NR 1

Krzysztof Bychowski

 12 listopada 2007    10:17

Zapraszam do lektury pierwszego wydania IZZI LINGO EXPRESS.

Jest to efekt wspólnej pracy Szkoły Języków Obcych IZZI LINGO oraz uczniów Szkół Podstawowych Nr 1, 2, 3 oraz 4 w Markach.

Mam nadzieję, że pomysł spodoba się Państwu i będziecie naszymi stałymi czytelnikami. Wszystkie artykuły są napisane w języku polskim i dodatkowo w języku: angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim lub hiszpańskim. Na stronie 4 i 5 znajdują się informacje na temat konkursu z nagrodami.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymywać kolejne wydania IZZI LINGO EXPRESS drogą mailową, prosimy o przesłanie e-mail na adres info@izziLingo.pl i wpisanie w tytule wiadomości ?IZZI LINGO EXPRESS?.

IZZI LINGO EXPRESS NR 1 do pobrania ze strony www.izzilingo.pl/w-przygotowaniu.html

Zapraszam
Paweł Mianowski
IZZI LINGO

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry