Dzień Otwarty w MOK

MOK Marki MOK

 11 września 2018    16:02Zapraszamy Mieszkańców 16 września w niedzielę w godz. 14.00-17.00 do odświeżonej siedziby. Czekamy z ofertą zajęć i propozycjami repertuarowymi w nadchodzącym sezonie. Każdy znajdzie coś dla siebie: dzieci i ich rodzice, młodzież, seniorzy. Stała oferta poszerzyła się o nowe artystyczne zajęcia warsztatowe m.in.

- WARSZTATY FILMOWE dla dzieci i młodzieży

- WARSZTATY CERAMIKI dla dorosłych i młodzieży

- KURS DEKORATORSKI dla dorosłych i młodzieży

- WARSZTATY SZYCIA dla dzieci

- LEKKIE PIÓRO warsztaty literacko - dziennikarskie dla dzieci i młodzieży

- MAMA, TATA, JA dla opiekunów z dziećmi

Ten dzień to okazja do spotkania z instruktorami i animatorami prowadzącymi zajęcia i projekty. Będzie można wziąć udział w warsztatach pokazowych (od godz. 14.00) a o godz. 15.00 przed najmłodszą publicznością w spektaklu ZAKOCHANI W GĘSI wystąpią artyści Teatru ZACZAROWANY SŁOŃ.

Odpowiadając na potrzeby mieszkańców uruchomiliśmy też ZAPISY ONLINE za pośrednictwem strony internetowej www.mokmarki.pl/zapisy

 Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza LużyńskiegoGaleria

zdjecie: 114513
fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry