Tak, będę kandydował na stanowisko burmistrza Marek.

START:    21 października 2018

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 22 września 2018    21:44Szanowni mieszkańcy Marek,

już wkrótce odbędą się wybory samorządowe i po raz kolejny wrzucimy nasze karty wyborcze do urn. Jak wiecie, przez szereg miesięcy kierowałem pracami rady miejskiej i dobrze znam stan miejskich spraw. Mam świadomość zagrożeń i wyzwań stojących przed miastem, ale także istnienia szans, które miasto musi wykorzystać. Obecnie pełnię funkcję wiceprzewodniczącego miejskiej rady. Przede wszystkim jednak jestem markowianinem, dla którego ma i będzie mieć znaczenie, wszystko, co odnosi się do naszego miasta. Stąd też moja decyzja o kandydowaniu w jesiennych wyborach na stanowisko burmistrza Marek - wynikająca z oczekiwania i wsparcia mieszkańców naszego miasta.


Zachęcam Państwa do obejrzenia video w tej sprawie. KLIKNIJ TUTAJ

Pozdrawiam serdecznie

Tomasz Paciorek

Galeria

zdjecie: 114822
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry