Marecka Karta Mieszkańca w nowych punktach

START:    5 października 2018

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 23 września 2018    16:31

Można ją będzie uzyskać w miejskim archiwum oraz Centrum Aktywności Fabryczna 3.Na początku września rozpoczęliśmy wydawanie Mareckiej Karty Mieszkańca (MKM). Z tej opcji skorzystało już kilkaset osób. By ułatwić kolejnym zainteresowanym uzyskanie MKM, uruchamiamy dwa dodatkowe punkty:

- od 24 do 28 września zapraszamy do Archiwum Miejskiego (Struga, Turystyczna róg Wczasowej) w godz. 10.00 - 18.00. Przy okazji będzie można obejrzeć wystawę "Drogi do niepodległości".

- od 1 do 5 października MKM będzie można wyrobić w Centrum Aktywności Fabryczna 3 w godz. 15.00 - 20.00.

Kartę można też uzyskać w mareckim ratuszu w godzinach pracy urzędu (kancelaria - pokój nr 13). Przygotowanie wniosku i wydruk karty zajmują zaledwie kilka minut. Mieszkańcy nie ponoszą żadnych opłat, mogą natomiast korzystać ze zniżek oferowanych przez partnerów programu. Więcej na ten temat na stronie karta.marki.pl

Galeria

zdjecie: 114857
fot. 1
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry