Zapraszamy do lektury najnowszego KURIERA MARECKIEGO.

START:    6 października 2018

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 24 września 2018    10:43

Szanowni Państwo, zapraszamy do lektury najnowszego wydania Kuriera Mareckiego. KLIKNIJ TUTAJ  W najnowszym numerze: - wywiad z Tomaszem Paciorkiem, kandydatem na burmistrza miasta Marki. - Nie dokończyli, a idą dalej. Artykuł o remoncie Al. Marsz. J. Piłsudskiego pisze Aleksandra Brzozowska. - Marki pierwsze w rankingu zadłużenia. Artykuł Pawła Adamczyka. - List redaktora naczelnego, Mikołaja Szczepanowskiego, do mieszkańców Marek ws wyborów oraz lista kandydatów do rady miasta Marki i do rady powiatu wołomińskiego. - Marki coraz mocniejsze w powiecie. O powiatowych pieniądzach pisze Janusz Werczyński. - Środkowa bez chodnika. Artykuł Marka Szczepanowskiego. - Inteligentne miasto - czy Marki będą nowoczesne? Artykuł Łukasza Sobczaka. - Elektryczne samochody podzieliły mieszkańców. O stacjach ładowania aut elektrycznych pisze Danuta Stefaniak. - Świetna zabawa, ale pamiętajmy o bezpieczeństwie. O nowo otwartym pumptracku w Markach pisze Olga Bojarska. - Arrivederci Wenecja. O Strużańskim stawie pisze Alicja Rżewska. - Zieleniec prawie gotowy. Mieszkaniec tej części miasta, Zenon Skibiński, opisuje remont ulic w tej części miasta. - Rzeka Długa i Czarna - państwowe czy może mareckie, samorządowe? O sprawach własnościowych w odniesieniu do mareckich rzek pisze Zbigniew Paciorek. - Mareckie boiska. Karol Nowak. - Szlachetna Paczka. Iwona Pękalak. - Piknik Parafialny u św. Izydora. Robert Mielczarek. - Dobry początek szczypiornistek. Jacek Domaszczyński. - O Małej Mili Mareckiej przeczytamy w artykule Macieja Grabowskiego Rekord był blisko. Daniel Żochowski wygrywa MM! - O Budżecie Obywatelskim 2018 pisze również Jacek Domaszczyński. - W Pałacyku po bitwie. Bogusława Sieroszewska.

Zapraszamy do lektury!

Galeria

zdjecie: 114880
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry