XIV Spartakiada Rodzinna już 30 września

START:    30 września 2018

Marlena Stosio MSG UMMarki

 24 września 2018    15:09

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze oraz Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki serdecznie zapraszają na kolejną edycję SPARTAKIADY RODZINNEJ - PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA, na której będzie możliwość wzięcia udziału w konkursach sportowych i wyborze najlepszej RODZINY ROKU.

Dodatkowo warsztaty, koncerty, pokazy, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy kulinarne, poznanie kultur krajów świata i dużo atrakcji o których będziemy informować podczas trwania wydarzenia!

Dla każdej rodziny przygotowaliśmy kolorowe paszporty, które będą do odbioru w punkcie rejestracyjnym MSG. Paszporty uprawniają do wzięcia udziału w konkurencjach rodzinnych, które nagradzane będą nagrodami. Zapraszamy w podróż dookoła świata

Liczymy na Państwa przybycie. Zapowiada się fantastyczna zabawa! Do zobaczenia 30 września na stadionie miejskim przy ulicy Wspólnej. Start o godz. 12:00.

Galeria

zdjecie: 114912
fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry