Wystawa Dom moich marzeń

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 1 października 2018    16:57

Serdecznie zapraszamy 4 października (w najbliższy czwartek) o godzinie 18:00 do Centrum Aktywności Fabryczna 3!

Na wystawę "DOM MOICH MARZEŃ" to wydarzenie inaugurujące Qlturkę Wieczorową Porą!

Każdy posiada zdolność do wyobrażenia sobie czegoś. Poprzez dowolne, przypadkowe kojarzenie wyobrażeń oddajemy się marzeniom.
Dom to miejsce, gdzie spędza się dużą część swojego życia. W nim śpimy, jemy, uczymy się, przeżywamy emocje. Jest więc ważne, by w domu czuć się bardzo dobrze.
Jaki jest więc dom moich marzeń?
Wystawa fotografii jest formą wyrazu marzeń młodego człowieka o przyszłości.
Kreatywność i wyobraźnia towarzyszyła młodzieży podczas zajęć z arteterapii, a zajęcia fotograficzne unaoczniły cały proces twórczy i nadały obrazom głęboki sens.

WSTĘP WOLNY
Link do wydarzenia na facebook'u:https://www.facebook.com/events/103494057270446/


Zajęcia realizowane w ramach projektu "Inwestycja w młodych - inwestycja w przyszłość" - współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Fundację Otwarte Serce w partnerstwie z Gminą Miasta Marki.

Wystawa rozpoczyna cykl działań artystycznych według projektu "Qlturka wieczorową porą" dofinansowanego z powiatu wołomińskiego.Galeria

zdjecie: 115152

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry