13 listopada 2007    20:53

12.jpgW dniu 10 listopada na skrzyżowaniu ulic Małej i Olimpijskiej w ramach akcji "Dzień Sąsiada" odbyło się zorganizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Marek i Radnego Marka Szczepanowskiego ognisko integracyjne. W organizacje ogniska włączyli się mieszkańcy okolicznych ulic. Szczególne podziękowania należą się zwłaszcza państwu Hannie i Janowi Kowalskim, Krzysztofowi Kołodziejczykowi, Dariuszowi Nowakowi, Stanisławowi Zawistowskiemu, Andrzejowi i Maciejowi Wojciechowskim, Agnieszce i Henrykowi Gałeckim, Markowi Zalewskiemu i Krzysztofowi Kluczkowi.
Na ognisku bawiło się ponad 100 osób.

Radny Szczepanowski zaprosił na "Dzień Sąsiada" Janusza Werczyńskiego, Burmistrza Marek oraz Radnych Miejskich.Na ognisku był także obecny Radny Powiatowy - Adam Kopczyński. Niestety wśród Radnych Miejskich frekwencja nie dopisała i zjawili się tylko Radna Izabela Brzezińska i Radny Paweł Adamczyk. Towarzystwo Przyjaciół Marek było reprezentowane przez Prezesa TPM Radosława Deca.

Ognisko rozpoczęło się po godzinie 18, kilkanaście minut później mieszkańcy mieli okazje porozmawiać z Burmistrzem, którego przywitali oklaskami. Miało to napewno związek z poprzednim ogniskiem integracyjnym (więcej na stronie www.marekszczepanowski.xt.pl) i jego pozytywnymi skutkami.

Po zakończeniu "oficjalnej" części ogniska każdy z chętnych mógł zjeść kiełbaske oraz napić się jakiegoś ciepłego napoju. Trzeba pamiętać, że w tle cały czas grała muzyka puszczana przez DJ-a. Dzięki czemu nie powinno nas dziwić to, że po pewnym czasie mieszkańcy zaczęli tańczyć.

Impreza była bardzo przyjemnym sposobem na zintegrowanie ze sobą społeczeństwa w tej części Marek. Ostani uczestnicy ogniska, czekali do rana na piekące się w żarze ziemniaki:)

Tekst: Mikołaj Szczepanowski
Foto: Radosław Dec

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg 6.jpg

7.jpg 8.jpg 9.jpg

10.jpg 11.jpg 12.jpg

13.jpg 14.jpg 15.jpg

16.jpg 17.jpg 18.jpg

19.jpg 20.jpg 21.jpg

22.jpg

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry