Miłość seniora, pasje p. Emilii, sekretne przepisy i inne ciekawe artykuły. Ukazał się 3 nr Gazety Studenckiej.

START:    10 października 2018

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 5 października 2018    17:10

Szanowni Państwo,

ukazał się 3 numer Gazety Studenckiej wydawanej i redagowanej przez członków Uniwersytetu III Wieku w Markach. W najnowszym numerze znajdziecie Państwo m.in.:  informacje o:

- udziale członków UTW w pikniku parafialnym u św. Izydora w Markach,

- pasjach p. Emilii,

- wycieczkach mareckich seniorów do Ciechocinka i do Myszyńca,

oraz sekretnych przepisach na buraczki z papryką,  grzyby w pomidorach, paprykę konserwową, nalewkę z czarnego bzu czy chałwowiec.

Gazeta do  pobrania TUTAJ

Zapraszamy do lektury!

Gazeta Studencka jest wydawana i redagowana przez Studentów UTW w Markach w ramach warsztatów dziennikarskich oraz w całości finansowana ze składek jej członków. Gazetę, bezpłatnie, można otrzymać w siedzibie Uniwersytetu przy Al. Marsz. J. Piłsudskiego 37 w Markach.

Galeria

zdjecie: 115227
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry