Zapraszam w imieniu Stowarzyszenia Projekt Marki!

START:    11 października 2018

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 5 października 2018    12:57

Działamy w różnych obszarach naszego miasta, dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować wydarzenie, którego wcześniej nie było w naszej ofercie. Istna premiera, w głównej roli Katarzyna Kowcia - poetka, członkini naszego stowarzyszenia. Serdecznie zapraszamy!

                                                                                                           Arkadiusz Werelich

Katarzyna Kowcia

W sierpniu 2018 - 25 lecie twórczości. Wiersze: miłosne, erotyczne, emocjonalne, liryczne, fraszki, trenorapsody, religijne i patriotyczne,  personalnie dedykowane pisane na zamówienie, np. wierszowane życzenia, czy dotyczące jakiejś uroczystości, miejsca.


I część lata 1993-2007, II część 2018


Ponadto pasja rękodzieło: biżuteria, szkatułki, serca , upominki na różne okazje,


inne pasje: psychologia osobista w rozbiciu na damską, męską i dziecięcą, amatorska fotografia, taniec, śpiew, w tym karaoke, warsztaty plastyczno-techniczne z przedszkolakami


Pasją są również ludzie, bo każdy człowiek coś wnosi w moje życie.


Wolontariat: organizacja charytatywnych loterii, udział w akcjach charytatywnych, m.in. zbiórka żywności, warsztaty dla dzieci, zbieranie środków na operację sparaliżowanego mężczyzny.


Największą jednak pasją jest mój 6 letni syn Erwinek.


Cechy charakteru i osobowości to istna mieszanka wszystkiego: żywiołowa, emocjonalna, radosna, wiecznie uśmiechnięta, ciepła, przyjazna, gaduła, bardzo serdeczna i przyjacielska, zawsze chętna do pomocy, kontaktowa, asertywna, stanowcza, cierpliwa, konsekwentna, umiejąca łagodzić konflikty i rozwiązywać problemy, szukająca innowacji i nowych rozwiązań, pomysłowa, spontaniczna, skromna i trochę wstydliwa, zwariowana, kontrowersyjna, raz gorąca a raz lodowata, tolerancyjna, zmysłowa i wrażliwa.


Katarzyna Kowcia.jpg

Galeria

zdjecie: 115254
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry