Łączą nas Marki! Kandydaci Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej

START:    21 października 2018

Mikołaj Szczepanowski

 6 października 2018    08:56

Marki - miasto położone w powiecie wołomińskim, w woj. mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej na północny wschód od Warszawy, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 629. Oczywiście można tak opisać nasze miasto, ale mam świadomość, że encyklopedyczny wpis w zasadzie nic nie mówi. Miasta nie tworzą granice i przynależność administracyjna. Tworzą je mieszkańcy.

Każdy z nas trafił do tego miasta w innym momencie swojej historii. Prawdopodobnie z innymi planami, oczekiwaniami  i marzeniami, które chciałby w tym mieście zrealizować. Dziś, niezależnie czy w Markach się urodziliśmy, czy też wybraliśmy je szukając swojego miejsca, wiele z tych marzeń i planów nas łączy.  Zależy nam na atrakcyjnym, sprawnie funkcjonującym mieście. Chcemy móc TU - w Markach, atrakcyjnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ale też sprawnie odwieźć dzieci do szkoły i samemu dotrzeć do pracy.

W ostatnich latach poznałem wiele wspaniałych osób, zaangażowanych lub dopiero chcących się zaangażować w życie naszego miasta. Rozmowy z nimi zawsze były ciekawe i wnosiły nowe refleksje do mojego światopoglądu. Niektórzy po prostu dzielili się radą i pomysłem, inni z miejsca gotowi byli zakasać rękawy i zmieniać Marki.

Konsekwencją  tych rozmów była decyzja o wystartowaniu w tegorocznych wyborach samorządowych w Komitecie Wyborczym Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej. Jest to bezpartyjny komitet od wielu lat tworzony i budowany od podstaw przez mieszkańców województwa mazowieckiego, którzy chcą działać na rzecz lokalnych społeczności, ale nie są w stanie dopasować się do "partyjnego" myślenia.

Do pracy na rzecz naszego miasta zaprosiłem osoby posiadające wiedzę i doświadczenie z innych dziedzin. Osoby pracujące już wcześniej w samorządzie oraz takie, dla których będzie to nowe wyzwanie. Jesteśmy też na różnych etapach swojego życia, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie wnieść inne umiejętności i spojrzenia na mareckie sprawy. Przede wszystkim starałem się jednak, żeby wszystkich nas łączyły Marki. Tak, aby mogli Państwo na listach wyborczych Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej odnaleźć  swoich przyjaciół, znajomych i sąsiadów.

Łączą nas Marki!


 

 

OKRĘG nr 11. Danuta STEFANIAK
2. Zbigniew PACIOREK
3. Aleksandra BRZOZOWSKA
4. Renata LIPKA
5. Wojciech WASIKOWSKI
6. Anna WALKOWSKA
7. Michał PIWKO


OKRĘG 21. Tomasz PACIOREK
2. Bogdan CHOROŚ
3. Anna GROCHOWSKA
4. Robert MIELCZAREK
5. Urszula FRYDRYCH
6. Karol NOWAK
7. Bogusława SIEROSZEWSKA
8. Maciej GRABOWSKI


OKRĘG 31. Zenon SKIBIŃSKI
2. Jacek DOMASZCZYŃSKI
3. Jadwiga MKRAIŃSKA
4. Monika GĄSIOR
5. Beata ZYCH
6. Olga BOJARSKA
7. Łukasz Jacek ZALEWSKI


OKRĘG nr 41. Paweł ADAMCZYK
2. Iwona PĘKALAK
3. Alicja RŻEWSKA
4. Antoni GAJO
5. Magdalena STEFAŃSKA
6. Łukasz SOBCZAK
7. Mikołaj SZCZEPANOWSKI

Galeria

zdjecie: 115276
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry