Wracamy do comiesięcznych wykładów, prelekcji poświęconych dziejom Marek

START:    11 października 2018

Tomasz Paciorek MOK StowarzyszenieMPS

 7 października 2018    15:08

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Marki Pustelnik-Struga we współpracy z Mareckim Ośrodkiem Kultury zaprasza w dniu 11 października br. o godz. 16.30 na kolejny wykład, prelekcję poświęconą tym razem genezie powstania i początkach budowy najstarszej mareckiej świątyni i parafii pw. Św. Izydora - OraczaWykład przy użyciu środków audiowizualnych poprowadzi Zbigniew Paciorek - prezes Stowarzyszenia-Marki-Pustelnik-Struga oraz regionalista, historyk, pasjonat dziejów Marek. Wierzymy i mamy nadzieję, że te comiesięczne prelekcje, wykłady przyczynią się do   uczczenia i uświetniania rocznicowych obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do gościnnego Mareckiego Ośrodka Kultury.

Galeria

zdjecie: 115451
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry