Dorzuć się do puszki WOŚP

Narodowy Dzień Sportu z mareckimi warcabami

Michał Suchecki UKSStruga

 21 października 2018    23:55

W sobotę 15 września 2018 na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie miało miejsce niecodzienne wydarzenie sportowe. Tysiące metrów kwadratowych oddano na jeden dzień we władanie pasjonatów sportowych, którzy wspólnie utworzyli jedyną w swoim rodzaju plenerową imprezę rodzinno-sportową. Uczestnicy Pikniku zaprezentowali swoje pasje: od sportów napędzanych siła mięśni ludzkich po te, gdzie napędem jest intelekt, od sportów wodnych do tych, których naturalnych środowiskiem jest przestrzeń powietrzna, od pasji wymagających wyłącznie pokładów wolnej woli do tych, które wymagają nakładów finansowych - po prostu każdy mógł przetestować różne propozycje i znaleźć coś dla siebie.


UKS Struga w ścisłej współpracy z Polskim Związkiem Warcabowym przygotował stoisko poświęcone naszej ukochanej dyscyplinie. Liczni uczestnicy pikniku mogli zagrać w warcaby, porozmawiać z trenerami, wziąć udział w symultanie, dowiedzieć się ,,...dlaczego warcaby?'', posmakować warcabowych słodkości i spotkać naszą superparę: Kombinację i Debiuta (ONI też są przecież rodowitymi markowianinami i rozpoczęli swoją karierę w UKS Struga).


Na pytania zwiedzających szczerych odpowiedzi udzieliły młodzieżowe gwiazdy warcabów - wśród nich troje sympatycznych zawodników UKS Struga: brązowi medaliści tegorocznych Mistrzostw Świata w warcabach klasycznych Mateusz i Klaudia oraz Bogdan - Mistrz Świata w warcabach tureckich.


Było super - spędziliśmy ten czas w rodzinnej i warcabowej atmosferze!


Piknik na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie odbył się w ramach Narodowego Dnia Sportu 15 września 2018 (sobota).

Galeria zdjęć

Monika Adamczyk

Galeria

zdjecie: 115491
fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry