.. by nam się serce śmiało ...

Włodzimierz Karpiński RadaMiastaMarki

 10 września 2009    19:27

Mamy dzisiaj 10 września 2009 roku. Jesteśmy dwa dni po posiedzeniu Komisji Budżetowo-Gospodarczej oraz jeden dzień po sesji Rady Miasta. Nasi "informatorzy" trwają jeszcze we śnie zimowym. Mam na myśli tych, którzy powinni nas informować nie tylko o życiu miasta, ale i o pracy Rady Miasta i Burmistrza.

Zajrzyjmy na oficjalną stronę naszego miasta, a konkretnie zajrzyjmy do zakładki Rada Miasta pod adresem http://www.marki.pl/portal/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=11&lang=

Obejrzyjmy Wydarzenia aktualne.Obejrzyjmy Aktualności.Zajrzyjmy więc w dział Komunikaty.Nie jest moim zamiarem czepiać się odpowiedzialnych za prowadzenie portalu. Nie chcą, niech nie informują. Może powołani są do rzeczy wielkich. A nie do takich drobiazgów jak troska o informowanie mieszkańców o pracy rady. "Tak, by nam się serce śmiało do ogromnych, wielkich rzeczy. A tu pospolitość skrzeczy...".

Jedyna chyba nadzieja w pani Krystynie.

Może Rada Miasta o obwodnicy, ten pierwszy wpis po długiej przerwie, jest sygnałem powrotu pani Krystyny?. Ja wiem i rozumiem, że daleko, że mało dostępnej informacji, że wiedza niepełna, że paluszek i główka.

Co tu kryć. Przyłączam się do pozdrawiających serdecznie. Liczę na Panią i do poczytania.

Włodzimierz Karpiński

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry