Wręczenie medali za pożycie małżeńskie

Paweł Pniewski UMMarki

 17 października 2018    16:56

We wrześniu 2018 roku osiem par z Marek otrzymało medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Mieszkańcy Marek, Państwo:  Celina i Stanisław Augustyniakowie, Stanisława Teresa i Henryk Łaziccy, Elżbieta Stanisława i Andrzej Bychowscy, Alina Elżbieta i Bogdan Trojanowscy, Krystyna i Mieczysław Borucowie, Krystyna i Franciszek Kosińscy, Daniela Krystyna i Kazimierz Lechowie obchodzili 50-lecie pożycia małżeńskiego, zaś Anna i Stanisław Staśkiewiczowie obchodzili 60-lecie pożycia.

Uroczysta impreza z udziałem Jubilatów i ich rodzin odbyła się w Centrum Aktywności Fabryczna 3 w Markach. Burmistrz Jacek Orych złożył dostojnym Jubilatom życzenia i gratulacje. Wspólnie z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Markach Jolantą Zawadzką wręczył Jubilatom listy gratulacyjne, kwiaty oraz obrazy z mareckimi pejzażami namalowane przez artystę Zdzisława Domolewskiego. Dostojni Jubilaci otrzymali z rąk burmistrza medal  'Za długoletnie pożycie  małżeńskie' nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Podczas uroczystości Jubilaci oraz goście wznieśli toast szampanem oraz zjedli okolicznościowy tort. Wspólnie spędzony czas umiliła Kapela z Targówka.

Galeria

zdjecie: 115910
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry