Bezpieczeństwo osób pieszych na remontowanym odcinku alei Marszałka Józefa Piłsudskiego. Odpowiedź GDDKiA.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 19 października 2018    13:14

Właśnie otrzymałem z GDDKiA odpowiedź na moje pismo w sprawie bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych oraz remontu alei Piłsudskiego w Markach. W dniu składania przeze mnie pisma, gdzie interweniowałem na prośby Mieszkańców naszego miasta ? na skrzyżowaniach remontowanego odcinka np. Graniczna/Piłsudskiego nie było osób kierujących ruchem. Cieszę się, że po interwencji wykonawca dostrzegł potrzebę wprowadzenia pracowników, którzy ułatwiają przejście osobom pieszym, szczególnie dzieciom udającym się do szkół. W piśmie dyrekcja odnosi się również do kwestii związanych z remontem głównej arterii naszego miasta.

Poniżej link do treści mojego pisma: https://werelich.net/2018/09/07/bezpieczenstwo-na-przejsciach-dla-pieszych-remontowany-przez-gddkia-odcinek-alei-marszalka-jozefa-pilsudskiego/ #dlaMieszkańców #radnyWerelich #WerelichPomaga

Galeria

zdjecie: 116068
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry