Qulturka wieczorową porą cz. II

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 19 października 2018    18:10

All the Same na scenie Qlturki czyli spora dawka rock'n'rolla w Markach!

QLTURKA WIECZOROWĄ PORĄ to cykl wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Fundację Otwarte Serce. Koncerty, teatr, kabaret? tego możesz się spodziewać! Młodzi artyści na mareckiej scenie, a do tego przepyszna kawa parzona alternatywnymi sposobami - takiej nie napijesz się w domu!

Zapraszamy do Centrum Aktywności Fabryczna 3 w Markach!

WSTĘP WOLNY

All the Same (ang. mimo wszystko / wszystko jedno) to mieszanka głośnego rock'n'rolla, alternatywnego rocka i klimatycznych, gitarowych ballad. Na co dzień kumple, którzy bawią się muzyką i pracują obecnie nad debiutanckim albumem. Po zagraniu razem zaledwie kilku koncertów zostali zwycięzcami II edycji "Mordor Music Festival 2018".

17.30- kawa, herbata, ciastko dla każdego "qlturkowego" gościa!
18.00 - koncert zespołu All the Same

W PIĄTKOWY WIECZÓR BEZ SPINKI,
ZAPRASZAMY CAŁE RODZINKI!

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu działań artystycznych według projektu ?Qlturka wieczorową porą? dofinansowanego z powiatu wołomińskiego.

https://www.facebook.com/events/1805662952878363/Galeria

zdjecie: 116093

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry