Na zakończenie kampanii wyborczej

START:    21 października 2018

Paweł Pniewski Wybory

 19 października 2018    23:59

Punktualnie o północy, z piątku na sobotę, rozpocznie się cisza wyborcza. To dobrze, bo to czas na zastanowienie dla tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali. Jeśli nadal zastanawiacie się na kogo zagłosować, zobaczcie nasze publikacje. To nie są puste frazesy, tylko konkretny zapis tego, co zrealizowaliśmy przez ostatnie cztery lata. Nieprzypadkowo używamy liczby mnogiej i słowa ?nam?. Stajemy do wyborów jako drużyna KWW Burmistrza Jacka Orycha, która zmienia i nadal chce zmieniać miasto. Żeby być w pełni uczciwym, rozliczyliśmy się z Państwem z naszych obietnic, które złożyliśmy w 2014 r. Zadeklarowaliśmy, że utrzymamy kurs na dobre zmiany (tu też używam liczby mnogiej). Jeśli nam zaufacie, macie gwarancję, że wiemy co i jak robić dalej.

Zapraszamy do - przejrzenia naszych stron internetowych: www.orych.pl www.radnimarek.pl - przeczytania ostatnich publikacji Ekspres Marecki - https://msgmarki.files.wordpress.com/?/ekspresmarecki-09-20? Ekspres Wyborczy - pliki/?/10/Ekspres-Wyborczy_2018.pdf Ekspres Marecki - https://msgmarki.files.wordpress.com/?/ekspres-marecki-nr-6? - obejrzenia w serwisie YouTube miejskich filmów, jak zmieniały się Marki #MareckieMatamorfozy - https://www.youtube.com/user/markowe0miasto/videos ...i spaceru w niedzielę na wybory. Do zobaczenia przy urnach!

KWW Burmistrza Jacka Orycha

Galeria

zdjecie: 116137
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry