Dziękuje za zaufanie!

Jacek Orych

 22 października 2018    05:25

Piszę na gorąco - dziękuję za okazanie woli, w którym kierunku Marki mają się dalej rozwijać. Dziękuję za mandat zaufania na kolejne 5 lat - z nieoficjalnych wyników około 70% głosów poparcia. To dla mnie i naszego zespołu ogromne wyróżnienie, że zdecydowaliście, się już w pierwszej turze powierzyć mi funkcję burmistrza naszego miasta. Dla mnie to potężny zastrzyk energii i zobowiązanie, by pracować dla Wszystkich Mieszkańców tak samo ciężko jak do tej pory. Dziękuję za każdy oddany głos. To, że wybraliście ścieżkę kontynuacji, ułatwi wdrażanie tych projektów, które już zaplanowaliśmy i wielu, wielu kolejnych - jedno jest pewne pomysłów nam nie zabraknie.

Dziękuję moim kontrkandydatom.

Czekamy jeszcze na wyniki do Rady Miasta Marki (bo do wspólnej pracy potrzeba kompetentnej rady), Rady Powiatu Wołomińskiego i Sejmiku Województwa Mazowieckiego - tu też liczę na dalszą, dobrą współpracę...

 

Galeria

zdjecie: 116192
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry