22 października 2018    19:21Szanowni Państwo,
zakończyły się wybory samorządowe 2018 r. Dzięki Państwa zaufaniu po raz kolejny zdobyłem mandat radnego i będę Państwa reprezentantem w Radzie Miasta Marki w kadencji 2018-2023.

Dziękuję również bardzo serdecznie za oddane na mnie głosy jako kandydata na burmistrza miasta Marki oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do mojego sukcesu.Jednocześnie gratuluję Burmistrzowi Jackowi Orychowi wyboru na kolejną kadencję.
Tomasz Paciorek

Galeria

zdjecie: 116211
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry