UKS Struga Drużynowym Mistrzem Polski stu pól

Michał Suchecki UKSStruga

 22 października 2018    22:23

Drużyna UKS Struga w składzie: Marta Bańkowska, Bogdan Bańkowski, Marcin Grzesiak, Paweł Suchecki zdobyła tytuł Mistrza Polski na 42 Drużynowych Mistrzostwach Polski w warcabach stupolowych. Zawody odbyły się w dn. 12-14.10.2018 w Osiecznej (Wielkopolska).
[caption id="attachment_116229" align="aligncenter" width="600"] Drużyna UKS Struga - zdjęcie ze strony PZWarc[/caption]

Drużynowy Mistrz Polski na ,,stupolówce'' to nie lada wyczyn naszych zawodników. O ile w warcabach klasycznych mistrzostwo nasz klub zdobywał wielokrotnie, to w warcabach 100-polowych udało się to po raz pierwszy. Dodajmy, że żaden z naszych zawodników nie przegrał ani jednej partii, a nasza złota drużyna pokonała znakomitych warcabistów z UKS Roszada Lipno (II m-ce) i UKS Lokator Gniezno (III m-ce).

Gratulacje!

Galeria

zdjecie: 116227

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry