Wystawa w bibliotece

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 24 października 2018    10:46Fundacja Otwarte Serce i Biblioteka Publiczna Miasta Marki zapraszają na wystawę - FOTOGRAFIA INSPIROWANA KULTURĄ ETNICZNĄ.

"Inspiracją do wykonania sesji portretów były tradycyjne, charakterystyczne dla różnych regionów świata makijaże, zdobienia i elementy biżuterii.
Wystawa jest efektem działań twórczych młodzieży z Klubu Fundacji Otwarte Serce, a prace powstały podczas ferii zimowych na zajęciach techniczno-modelarskich i fotograficznych realizowanych w ramach projektu "Inwestycja w młodych - inwestycja w przyszłość" -współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest przez Fundacje Otwarte Serce w partnerstwie z Gminą Miasto Marki".
Serdecznie zapraszamy do oglądania prac w bibliotece przy ul. Lisa Kuli 3a.Galeria

zdjecie: 116388
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry