Mój komentarz do artykułu Teresy Urbanowskiej w najnowszym numerze Życia Powiatu na Mazowszu.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 30 października 2018    12:54
Mój komentarz do artykułu Teresy Urbanowskiej w najnowszym numerze Życia Powiatu na Mazowszu.


"Nowa rada powiatu, to zupełnie nowa rzeczywistość. Dziś wiemy, że najprawdopodobniej, mimo że osiągnęliśmy w powiecie zdecydowanie lepszy wynik, niż w 2014 roku - będziemy w opozycji. Nie zmienia to jednak faktu, że liczę na współpracę ponad podziałami dla dobra powiatu wołomińskiego i wszystkich 12 gmin. Liczę również na to, że nowa kadencja będzie kontynuacją strategii zrównoważonego rozwoju naszego regionu, a nie uznaniowym dopieszczaniem tej, czy innej gminy, jak miało to już miejsce w przeszłości.Przed nami wielkie wyzwania związane z rozbudową i przebudową szpitala powiatowego, ale również te związane z infrastrukturą drogową i oświatową, dlatego wszystkie ręce na pokład i do pracy!


Chcę też serdecznie podziękować Mieszkańcom Marek, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i oddali na mnie swój głos. Drugi wynik w powiecie z 3517 głosami to ogromny powód do dumy, ale również nowa energia do działań z jeszcze większym zaangażowaniem"


Link do gazety w wersji pdf poniżej:
https://www.zyciepw.pl/zp-31-2018-pdf

 
43744329_2008358322565421_8187998319646081024_o.jpg

Galeria

zdjecie: 116650
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry