Zadbajmy o Ciuchcię!

Mikołaj Szczepanowski

 22 listopada 2018    16:20

Przygotowując dokumentacje do medalu na Małą Milę Marecką zauważyłem, że nasza ciuchcia podupada na zdrowiu. Gołym okiem widać, że bardzo wyblakła, w kilku miejscach pojawiają się ogniska rdzy. To niestety normalne procesy. Taki obiekt, wystawiony na otwartej przestrzeni tuż przy głównej arterii wymaga regularnej konserwacji.

W związku z powyższym razem z radnymi Jackiem Domaszczyńskim, Tomaszem Paciorkiem i Michałem Piwko zwróciłem się do burmistrza z prośbą o podjęcie odpowiednich działań. "Samowarek" szybko zaskarbił sobie sympatię mieszkańców i szkoda, żeby niszczał.

W ostatnich tygodniach Powiat Wołomiński zakończył renowację lokomotywy przy ZS w Tłuszczu, której zdjęcie załączam dla przykładu. Tam zakres prac był o wiele szerszy, wykonawca zaczynał w zasadzie od podstaw. U nas, przynajmniej wstępnie, można na ten moment powiedzieć o problemach "kosmetycznych".

 Mikołaj SzczepanowskiGaleria

zdjecie: 117205
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry