Komisja Zdrowia - 23-09-2009 - zaproszenie

Krystyna Siennicka RadaMiastaMarki

 14 września 2009    18:45

Sprawy jakie będą dominować na posiedzeniu dotyczą ochrony środowiska. Radni mają zająć się analizą a następnie wydać opinię w sprawie przyjęcia "Planu gospodarki odpadami dla Gminy Marki na lata 2009-2012 z uwzględnieniem perspektyw na lata 2013-2016".

Drugi ważny temat, to analiza i wydanie opinii na temat projektu uchwały w sprawie przyjęcia "Programu ochrony środowiska dla Gminy Miasta Marki na lata 2009-2012 z perspektywą na lata 2013-2016"

Kolejny 6. punkt porządku obrad brzmi : Odpady niebezpieczne (elektryczne, elektroniczne, azbestu) na terenie naszego miasta.

Posłuchamy, usłyszymy o co chodzi. Zresztą nie tyle ważne sformułowanie, co treść jaka kryje się pod lakonicznym zapisem.

Nie mniej ciekawie zapowiada się podsumowanie wyników konkursu "Marki w Zieleni", a szczególnie przyjęcie założeń na 2010 rok.

Pamiętam żywą dyskusję na którymś z posiedzeń komisji poświęconą temu konkursowi. Padło wiele krytycznych uwag pod adresem organizatorów ale także i propozycji innego podejścia do jego organizacji. Mam nadzieję że nie będzie to dalszy ciąg dyskusji, ale usłyszymy propozycje założeń do konkursu przedstawione przez organizatora.

Posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Środowiska,(bo tak brzmi pełna nazwa komisji) odbędzie się 23 września 2009 roku o godzinie 13.00 w sali obrad Urzędu Miasta Marki.

Szczegółowy porządek obrad dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej
http://bip.marki.pl/pl/bip/rada_miasta/rada_2006_2010/07/01/34

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry