Kwazzy Mango Project i Ewa Bemowska czyli Qlturka wieczorową porą!

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 27 listopada 2018    17:20

Serdecznie zapraszamy już 7 grudnia na kolejne wydarzenie z cyklu: "Qlturka wieczorową porą"!

__________________________________________________

QLTURKA WIECZOROWĄ PORĄ to cykl wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Fundację Otwarte Serce. Koncerty, teatr, kabaret ? tego możesz się spodziewać! Młodzi artyści na mareckiej scenie, a do tego przepyszna kawa parzona alternatywnymi sposobami - takiej nie napijesz się w domu! Zapraszamy do Centrum Aktywności Fabryczna 3 w Markach! WSTĘP WOLNY

__________________________________________________

EWA BEMOWSKA

Studentka II roku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie przyjęta na pierwszą lokatę do klasy prof. Zuzanny Elster.

Ukończyła ZPSM I stopnia im. K. Szymanowskiego w Warszawie w klasie harfy u prof. Katarzyny Staniewicz- Wasiółki. W roku 2017 z oceną celującą ukończyła PSM im. J. Elsnera przy ul. Miodowej w klasie harfy prof. Aliny Baranowskiej. Laureatka wielu nagród na konkursach solistycznych i konkursach muzyki kameralnej, o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, m.in.: Ogólnopolskich i Międzynarodowych Konkursów Duetów z Harfą w Cieszynie, I miejsca na ogólnopolskich przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej, wyróżnień na Warszawskim Forum Muzyki Kameralnej, oraz wyróżnienia na Międzynarodowym Konkursie w Pradze. Ewa Bemowska jest również laureatką III miejsca na I Ogólnopolskim Konkursie Harfowym, organizowanym przez CEA, oraz jako solistka zajęła I miejsce na Warszawskim Forum Muzyki Kameralnej, w septecie harfowym M. Ravela- Introduction et Allegro. Koncertowała, m.in. w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej, na Zamku Królewskim w ramach Koncertu Zespołów Kameralnych. Ewa Bemowska wystąpiła również na koncercie pod tytułem ?Środy młodych? w sali NOSPR w Katowicach - występ w Katowicach związany był ze zdobyciem nagrody specjalnej na wyżej wymienionym konkursie.

KWAZZY MANGO PROJECT

Jesteśmy KWAZZY MANGO PROJECT! Jak pierwsze słowo z czymś Ci się kojarzy to spoko, a jak nie to też Cię lubimy.

Gramy muzyczkę. Takie skoczne, kolorowe umpa umpa.

Mamy trąbkę i saksofon, ale nie mamy ksylofonu, choć może i bez tego będziemy sławni.

Przed koncertem zjedz mango
i popłyń se na owocowej fali.

W PIĄTKOWY WIECZÓR BEZ SPINKI,
ZAPRASZAMY CAŁE RODZINKI!

______________________________________________

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu działań artystycznych według projektu ?Qlturka wieczorową porą".

Galeria

zdjecie: 117455

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry