Bal Markowiaka. Ostatnie miejsca!

START:    12 lutego 2019

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 26 grudnia 2018    20:34

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie MARKI-PUSTELNIK-STRUGA zaprasza serdecznie na V Bal Markowiaka w dn. 23 lutego 2019 r. (sobota) od godz. 20:00 do białego rana. Gdzie? "Osada Augustów", ul. Zdziarska 66, Warszawa-Białołęka - na Grodzisku. Zapewniamy dania gorące i zimne, przekąski, desery, wiejski stół oraz napoje. Alkohol we własnym zakresie. Jest to V jubileuszowy Bal Markowiaka, na którym specjalnie dla Państwa zagra zespół muzyczny Aviator. Koszt: 190 zł od osoby (380 zł para) Więcej informacji i rezerwacja:

Tomasz Paciorek. Tel. 501 550 416

A TAK BYŁO ROK TEMU

KLIKNIJ TUTAJ

 

Galeria

zdjecie: 118073
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry