Finalista X Factora na scenie MOK

START:    20 stycznia 2019

MOK Marki MOK

 3 stycznia 2019    13:06

Kuba Jurzyk zaprezentuje m.in. polskie hity lat 90.

Gdy był małym chłopcem, marzył o występach na scenie. Pierwsze szlify wokalne zbierał na przedszkolnych i szkolnych akademiach. Wystąpił w programach "Mam talent" oraz był finalistą X Factora. Kuba Jurzyk, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie (wydział wokalno-estradowy), przyjedzie do MOK 20 stycznia. Punktualnie o 18.00 wejdzie na scenę, by zaśpiewać utwory z projektu "Ponownie 90" w ciekawych i nowych aranżacjach oraz piosenki z najnowszego singla "Uzależniony". Płyta oddaje energię drzemiącą w muzyce Kuby. Porusza ważne dla niego tematy i stanowi prezent noworoczny dla fanów, oczekujących na ten krążek.

Warto dodać,  że Kuba Jurzyk współpracuje  m.in. z Filharmonią Narodową jako wokalista  w koncertach edukacyjnych. Na koncie ma występy z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wokalista  bierze także udział w projektach tworzonych przez młodych artystów. Współpracuje ze Śródmiejskim Teatrem Muzycznym  oraz Projektem "Proscenium".

Był m.in. odtwórcą roli Judasza w musicalu Jesus Christ Superstar wystawianym na deskach Teatru Palladium w Warszawie.

Koncert w MOK to okazja, aby odkryć Kubę Jurzyka na nowo i spędzić niezapomniany wieczór. Artysta na ten wieczór przygotuje wyjątkową niespodziankę dla wszystkich gości!

Bilety na  koncert w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie MOK oraz na stronie www.ewejsciowki.pl

Galeria

zdjecie: 118189
fot. 1
fot. 2
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry