XIII Prezentacje Plastyki Mareckiej

START:    28 stycznia 2019

MOK Marki MOK

 4 stycznia 2019    16:47

Cykliczny przegląd lokalnej twórczości.

Serdecznie zapraszamy artystów sztuk wizualnych z Marek do udziału w XIII Prezentacjach Plastyki Mareckiej, cyklicznym przeglądzie twórczości organizowanym przez Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Wernisaż wystawy z udziałem zaproszonego krytyka sztuki oraz wieloma atrakcjami, odbędzie się 24 lutego 2019 roku. Kuratorem będzie Luiza Wojciechowska-Konopka.


Przyjmujemy prace wykonane w technikach płaskich (malarstwo, rysunek, grafika artystyczna i komputerowa, fotografia, plakat, tkanina artystyczna i inne). Zgłaszanie prac przestrzennych prosimy konsultować. Jesteśmy otwarci na nowe media np. videoarty. Planujemy wydanie katalogu. Udział w projekcie jest nieodpłatny.


Rejestracja artystów w dniach 1-28 stycznia 2019. 

Wyniki w dniu 31 stycznia 2019

Przynoszenie prac do siedziby MOK 11-15 lutego 2019

Wernisaż 24 lutego 2019

REJESTRACJA


Galeria

zdjecie: 118214
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry