Darmowy dostęp do aplikacji Legimi dla mareckich czytelników!

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 7 stycznia 2019    16:52

Oferujemy naszym czytelnikom bezpłatny dostęp do bazy ebooków i audiobooków  LEGIMI? przede wszystkim z dziedziny literatury popularnej (bestsellery, nowości) - jest możliwość słuchania i czytania na różnych nośnikach: smartfon, tablet, komputer lub czytnik.

Osoby zainteresowane zapraszamy osobiście do biblioteki z ważną kartą czytelnika. Na jej podstawie można otrzymać specjalny kod dostępu. Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie www.legimi.pl/bp_marki. Od tego momentu można korzystać z usługi przez miesiąc. Jeśli Czytelnik nie aktywuje pobranego w naszej placówce kodu do ostatniego dnia miesiąca, kod ten wygasa.

Krok po kroku czyli co należy zrobić, aby bezpłatnie korzystać z Legimi:


  1. Odwiedź bibliotekę przy ul. Lisa Kuli 3A z kartą biblioteczną. Jeśli nie jesteś naszym czytelnikiem, zapisz się do naszej placówki ? wystarczy dowód osobisty.

  2. Bibliotekarz wydaje jeden z kodów z miesięcznym okresem ważności ?ważne by kod ten aktywować w miesiącu, w którym został wydany i od tego dnia przez miesiąc korzystamy bezpłatnie z aplikacji Legimi

  3. Zarejestruj się (załóż konto) w Legimi na dedykowanej bibliotece stronie www.legimi.pl/bp_marki

  4. Podaj nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło, a następnie podaj otrzymany w bibliotece kod dostępu.

  5. Gotowe! Od tej pory masz bezpłatny dostęp do ponad 25 000 e- booków i audiobooków!


Należy pamiętać, że jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a po kolejny trzeba będzie udać się osobiście do naszej placówki.

Prosimy zapoznać się z regulaminem korzystania z serwisu internetowego LEGIMI w ramach pakietów zakupionych przez Bibliotekę Publiczną Miasta Marki.

Galeria

zdjecie: 118246

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry