Noworoczne spotkanie powiatowej Wspólnoty Samorządowej

Mikołaj Szczepanowski

 9 stycznia 2019    16:41


W piękny zimowy poniedziałkowy wieczór odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne Wspólnoty Samorządowej Powiatu Wołomińskiego. Gościliśmy w budynku OSP w Poświętnem na zaproszenie wójta Sylwestra Niźnika.

Spotkanie rozpoczął wiceprzewodniczący Dariusz Kokoszka, wójt Jadowa. Wspólne kolędowanie zainicjowała Schola parafialna prowadzona przez Agnieszkę Skonieczną. Do uczestników zwrócił się biskup Marek Solarczyk, który udzielił błogosławieństwa.

Następnie zgromadziliśmy się przy wspólnym stole. Przed zakończeniem spotkania wypowiedź sformułował Konrad Rytel, radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, prezes Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej. Wystąpił także Marcin Ołdak zapowiadając powstanie studia telewizji internetowej, działającej na rzecz stowarzyszenia.

Inf. i zdjęcia: Rafał Pazio

Galeria

zdjecie: 118288
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry