Romantycznie i tanecznie - koncert w Mareckim Ośrodku Kultury

START:    17 stycznia 2019

MOK Marki MOK

 9 stycznia 2019    16:19

Ewa Jarzymowska-Kałudow wykona przeboje m.in. Ireny Santor i Anny German.

Ewa Jarzymowska-Kałudow ukończyła studia na wydziale wokalno-aktorskim Konserwatorium Muzycznego w Sofii. Była związana z Teatrem  Wielkim w Warszawie. Prowadziła też Biuro Promocji Artystycznych "Kałudow Art" organizując koncerty młodym i utalentowanym absolwentom wyższych szkół muzycznych.

Na mareckiej scenie pojawi się w czwartek, 17 stycznia o godz. 16.00. Artystce towarzyszyć będzie pianista Andrzej Sajdak. W programie koncertu znajdą się piosenki z repertuaru m.in. Ireny Santor, Anny German, Ireny Jarockiej, Barbary Streisand czy Deana Martina. Usłyszymy aranżacje najpopularniejszych utworów, które - jako ponadczasowe - zgromadziły wierną grupę odbiorców, niezależnie od wieku.

Bezpłatne wejściówki w sekretariacie MOK.

Galeria

zdjecie: 118301
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry